Rüya Tabiri

 Rüyanizin bir anlami var.

 
     

 

 

 

 

RÜYA YORUMLARI

 Rüya Yorum -A-
 Rüya Yorum -B-
 Rüya Yorum -C-
 Rüya Yorum -Ç-

 Rüya Yorum -D-

 Rüya Yorum -E-
 Rüya Yorum -F-
 Rüya Yorum -G-
 Rüya Yorum -H-
 Rüya Yorum -I-
 Rüya Yorum -İ-
 Rüya Yorum -J-
 Rüya Yorum -K-
 Rüya Yorum -L-
 Rüya Yorum -M-
 Rüya Yorum -N-
 Rüya Yorum -O-
 Rüya Yorum -Ö-
 Rüya Yorum -P-
 Rüya Yorum -R-
 Rüya Yorum -S-
 Rüya Yorum -Ş-
 Rüya Yorum -T-
 Rüya Yorum -U-
 Rüya Yorum -Ü-
 Rüya Yorum -V-
 Rüya Yorum -Y-
 Rüya Yorum -Z-
 

 

 RÜYA YORUMLARI -A-

 

ACI : Rüyasında acı bir şey yiyen kimse, birden sevinir. Bu sevince de söylenecek bir söz veya işiteceği şeyler neden olabilir. Rüyada acı çekmek tam aksi olarak yorumlanır. Duyulan acı büyük huzur ve mutluluğa işaret eder. Ellerdeki acı da bolluk olarak yorumlanır.

AÇLIK : Rüyasında acıktığını gören kimsenin türlü istek ve beklentileri vardır. Fakat bunlara kavuşması da hayli güçtür. Açlığı bastırmakta kısa süreli gönül macerası olarak yorumlanır.

ADA : Rüyada ada, yeni bir öneri, iş teklifi, vb olarak yorumlanır. Bir adaya  ayak bastığını gören kişinin hayatında büyük değişiklikler olur. Ayrıca hayatında değişiklik yapma isteğini de anlatır.

ADAK : Rüyasında adak adadığını gören insan, bir sorunun hallolması için  başkasından yardım beklemektedir. Yani durumu kendi gayretiyle  düzeltemeyeceğine inanır.

ADALET : Davranışlarınıza dikkat etmezseniz, bazı karışık olaylarla  karşılaşabilirsiniz. İnsanlara karşı zor durumda kalabilirsiniz.

ADAM : Yakışıklı adam görmek, mutlu bir hayatınız olacağı anlamına gelir.  Çirkin veya bakımsız bir erkek, hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamına  gelir.

AFET : Rüyada sel, deprem, vb doğal afetler yaşamla ilgili çok büyük  değişiklikler ve yenilikler olarak yorumlanır. Her birinin anlamı farklıdır.  Kendi adları altında açıklanmıştır.

: Birtakım sorun ve sahtekarlıkla karşı karşıya kalacaksınız.

AĞAÇ : Genelde ağaç rüyaları çok iyi sayılır. Yalnız yaprakların yeşil, canlı,  ulu vb olmaları yorumu değiştirir.

AĞLAMAK : Sevineceğinizin işaretidir.

AĞRI : Hayatınıza sizi kendi menfaatleri için kullanmaya çalışan biri  girebilir. Sevgiliniz sizi hayal kırıklığına uğratıp kalbinizi kırabilir. Ya da tehlikesiz bir hastalığa yakalanacağınız anlamına gelir.

AHIR : Hububat, buğday, birçok sağlıklı hayvanla doluysa, bolluğun, bereketin  simgesidir. Boş bir ahır, mal kaybına, fakirliğe ve sıkıntıya  işarettir.

AİLE : Rüyasında ailesiyle birlikte oturduğunu gören kimse güçlü duruma gelir. Yani hemen her konuda kendini destekleyenler vardır. Aile karanlık ve  loş bir yerde oturuyorsa, iş ve parayla ilgili sorunların halledilmesi  için zaman gerekir. Aile aydınlık ve ferah bir yerdeyse, güçlü bir  destek, başarılı bir atılım için yeterli olacaktır.

AKCİĞER : Hastalığa işrettir, dikkat edin.

AKORDİYON : Müziği dinlemek, mutlu günlerin yakın olduğu anlamına gelir. Eğer  kendiniz çalıyorsanız bu, hoşlandığınız kimsenin sevgisini kazanacağınızın  işaretidir. Fakat bu kişi, birtakım aksiliklerden sonra size aşık  olacak.

AKRABA :  Yakında kötü bir haber alacaksınız demektir.

AKTÖR-AKTRİST : Mutluluğun habercisidir. Eğer birine aşıksanız, o kişiyle mutlu bir beraberliğiniz olacak. Gördüğünüz aktör ya da aktrist yaşamıyorlarsa, o zaman bir takım sorunlarla karşılaşacaksınız anlamına gelir.

ALARM : Alarm çaldığını duymak, içinizde birtakım gizli korkuların varolduğunun işaretidir. Seyahat ederken dikkatli olun ve özel hayatınızdan kimseye bahsetmeyin.

ALBÜM : Rüyada içi fotoğraflarla dolu bir albüm geçmişte kalan ve birden  canlanacak bir olay olarak yorumlanır. Bir albüme fotoğraf taktığını gören  kimse geçmişten aldığı ders sayesinde daha dikkatli davranacak ve bir  engeli de böylece aşacaktır.

ALKIŞ : Yakında çok yükseleceksiniz. Fakat başarınızın sizi baştan çıkarmasına  izin vermeyin. Fazla kibir başarısız olmanıza sebep olabilir.

ALTIN : Rüyada altın birkaç şekilde yorumlanır. Altın para dedikodu,  söylentidir. Bir yerde altınların yığılı olduğunu gören, biriyle ilgili çok gizli  bir durumu öğrenir. Bekar bir genç kız ya da erkek altın yüzük takarsa  iyi bir evlilik yapar. Bir erkekten altın para, altın ziynet eşyası alırken gören bir kadın veya kız, gizli bir ilişkiye girişir. Ama bu durum  eninde sonunda duyulacaktır.

AMBULANS : Yakalandığınız bir hastalıktan çok çabuk kurtulacaksınız.

AMELİYAT : Rüyasında ameliyat olduğunu gören kişinin sağlığı mükemmeldir. Yalnız ameliyat arasında kan çıkıyorsa rüya bozulur. Geçersiz sayılırlar.

AMERİKA : Çok başarılı olup, aniden yükseleceksiniz. Fakat bu, birçok kişinin  sizi kıskanmasına ve size düşmen olmasına neden olacak.

ANAHTAR : Hayatınızda beklenmedik değişiklikler olacağının işaretidir. Anahtar  bulmak, mutlu bir aile hayatınız olacağına ve güzel iş teklifleri  alacağınıza işarettir. Anahtar kaybederseniz, gereksiz deneyimler edineceğiniz  ve maceralar yaşayacaksınız.

ANANAS : Ananas topladığınızı veya yediğinizi gördüyseniz, yakında büyük başarı elde edeceksiniz.

ANNE : Sevdiğiniz bir kişiyle bir araya geleceksiniz.

ANSİKLOPEDİ : Akademik kariyer sahibi olacaksınız. Hayatınız çok varlıklı ve rahat olacak.

ANTİK EŞYA : Sevdiklerinizle birlikte uzun ve mutlu bir yaşam süreceksiniz.

APARTMAN : Ailede birtakım tartışmalara hazırlıklı olun.

ARAP : Bir yerden para gelecek demektir. Bu rüya, iş yerinde başarılı olacağınız ve seyahate çıkacağınız anlamına gelir. Fakat bu rüya yine birtakım  düşmanlarla karşı karşıya geleceğiniz anlamına da gelir.

ARI : Bereket, başarı ve mutluluğun habercisidir. İş ve özel hayatınızda  birçok başarıya imza atacaksınız. Sevimli çocuklarınız ve eşinizle mutlu  bir hayat sizi bekliyor. Eğer arı soktuysa, bu bir arkadaşınız tarafından hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamına gelir.

ARKADAŞ : Arkadaşınızın mutlu olduğunu gördüyseniz, bu sizinde mutlu olacağınız anlamına gelir. Hasta veya üzgün gördüyseniz, ondan kötü bir haber alacaksınız demektir.

ARMUT : Armut yediğinizi gördüyseniz, bir hastalığa yakalanabilirsiniz. Ağaçta görmek ise, başarının habercisidir.

ASKER : Bir konuda karar vermeden önce çok iyi düşünmelisiniz, aksi takdirde  büyük hatalar yapabilirsiniz.

ASLAN : Kendinize güvenen, güçlü bir insan olduğunuz için, hayatta her zaman başarılı olacaksınız. Rüyanızda aslanın saldırısına uğradıysanız,  düşmanlarınız tarafından yenilecek onların emri altına gireceksiniz.

ASTROLOJİ : Hayatınız başarılarla ve hoşluklarla dolu olacak.

AŞK : Aşık olduğunuzu gördüyseniz, bu çok mutlu olacağınız anlamına gelir. Bu rüya, çevrenizdeki insanlardan memnun olduğunuzun, sıkıntıdan uzak  olduğunuzun işaretidir.

AT : Bolluğun, bereketin, zenginliğin simgesidir. hayatta çok başarılı  olacağınız ve hayatınızın aşkını sonunda bulacağınız anlamına gelir.

AT ARABASI : Birçok yeri ziyaret edeceksiniz. At arabasına bindiğinizi görmek, geçici bir hastalığa yakalanacağınız anlamına da gelir.

ATEŞ : Ateşinizin çıktığını görmek, gereksiz işlerle uğraştığınız ve hayatta  asıl güzellikleri yaşayamadığınız anlamına gelir. Kendinize biraz çeki düzen verip daha verimli olmaya çalışın.

ATLAS : Başladığınız bir işi titizlikle bitireceksiniz.

AV : Avınızı yakalayamadığınız gördüyseniz, imkansızı elde etmek için mücadele vermeniz gerekecek. Yakaladığınızı görmek, bu başarıyı ve mutluluğu elde edeceksiniz demektir.

AVUKAT : Davranışlarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Düşünmeden hareket ettiğiniz takdirde çok büyük zararlara uğrayabilirsiniz.

AY : İş hayatında gerçekleşecek olan birtakım değişiklikler, başarı elde  etmenize neden olacak. Aşk hayatınızda da gelişmeler olacak.

AYAK : Kendi ayaklarınızı görmeniz, can sıkıntısının işaretidir. Bu rüya, kontrolünüzü kaybedeceğiniz anlamına da gelir. Başka insanların ayakları,  kendinize hakim olduğunuzun, mantıklı kararlar aldığınızın işaretidir.

AYAKKABI : Bu rüyalar genel olarak iyi sayılmazlar. Ayakkabı sıkıntıya işarettir.  Ayağa giymek sıkıntıya girmektir. Elde tutmak veya vitrinde görmek, yeni bir konu veya iş olabilir. Siyah, beyaz, kırmızı ayakkabı giymek çok ani sıkıntıdır. Sarı ayakkabı hastalığa işarettir. Ayakkabıları  çıkarmak kısa sürede sıkıntıdan kurtulmayı anlatır.

AYI :  Bir kadın için bu rüya, düşmanlara sahip olacağının ve hayatında  birtakım aksiliklerin oluşacağının işaretidir. Bir ayı öldürmek, sorunlardan  kurtulacağınız anlamına gelir. Genel olarak, zorluklarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir.

AYNA : Bu rüyalar ilginçtir. Ayna rüyası olacak birçok şeyi açıklar. Bir  aynaya bakarak çok güzel olduğunu düşünen birinin önünde, mutluluk dolu bir devre vardır. Yine aynaya bakarken solgun ve bitkin olduğunu gören kimsenin önünde sorunlarla dolu bir devre vardır.

AYRILIK : Rüyada sevdiğiniz birinden ayrıldığınızı görürseniz, hayatınızda birtakım sorunlar başlayacak demektir. Düşman olduğunuz birinden ayrılmak, tersine hayatınızın düzene gireceği anlamındadır.